Sprawozdania finansowe

Filtruj po typie dokumentu:

Nowość

Ostatni moment na przygotowanie sprawozdania finansowego

kalkulator,okulary długopis

W tym roku, w związku z pandemią koronawirusa, jednostki zyskały więcej czasu na na przygotowanie sprawozdania finansowego za 2019 rok. Termin mija 30 czerwca.

Czytaj więcej »

Inwentaryzacja musi być rozliczona przed 25 marca

Inwentaryzacja musi być rozliczona przed 25 marca

Samo przeprowadzanie spisów z natury, potwierdzanie sald czy zestawianie dokumentów w ramach weryfikacji zapisów w księgach rachunkowych powinno już być zakończone. Teraz ostatni moment na podjęcie decyzji o sposobie rozliczenia różnic inwentaryzacyjnych i ujęciu ich w księgach 2019 roku. Sprawdź, jakie masz teraz obowiązki i jak dokonać prawidłowych rozliczeń.

Czytaj więcej »

Wykorzystaj gotowe wzory do sporządzenia sprawozdania za 2019 rok

laptop - pisanie na

Mamy dla Ciebie wzory sprawozdań finansowych, dzięki którym bez kłopotu przygotujesz sprawozdanie, a potem łatwiej przeniesiesz je do struktur xml. Pobierz wzory.

Czytaj więcej »

Porada

Sprawdź, czy fundacje i stowarzyszenia wysyłają e-sprawozdania

Pytanie:  Czy fundacje i stowarzyszenia, które są wpisane do KRS - mają obowiązek wysyłki sprawozdania finansowego w formie elektronicznej? Czy zysk za ubiegły rok fundacji bądź stowarzyszenia podlega zaksięgowaniu w przychody roku następnego, czyli na konto "7", a jeśli jest strata, to księgujemy ją w następnym roku w koszty?

Czytaj więcej »

Dokument do pobrania

Porada video

Sprawozdanie w xml – krok po kroku w aplikacji udostępnionej przez Ministerstwo Finansów

Sprawozdanie finansowe

Sprawdź, jak przygotować e-sprawozdanie finansowe. Uwaga! W czasie szkolenia online ekspert zaprezentuje, jak po kolei przygotować sprawozdanie do wysłania i jak je przekazać do KAS.

Czytaj więcej »
wiper-pixel