Podatek od gier

POG-5 (2)

POG-5 (2) - Deklaracja dla podatku od gier. Formularz przeznaczony jest dla podatników podatku od gier: prowadzących kasyna gry i salony gry bingo pieniężne oraz urządzających zakłady wzajemne, loterie pieniężne, grę telebingo i loterie audioteksowe, urządzających gry liczbowe, urządzających grę bingo fantowe i loterię fantową.

POG-5/A (2)

POG-5/A (2) - Załącznik do deklaracji POG-5 dla podatku od gier. Formularz przeznaczony jest dla podatników podatku od gier prowadzących kasyna gry i salony gry bingo pieniężne oraz urządzających zakłady wzajemne, loterie pieniężne, grę telebingo i loterie audioteksowe.

POG-5/C (2)

POG-5/C (2) - Załącznik do deklaracji POG-5 dla podatku od gier. Formularz przeznaczony jest dla podatników podatku od gier urządzających gry liczbowe.

POG-5/D (2)

POG-5/D (2) - Załącznik do deklaracji POG-5 dla podatku od gier. Formularz przeznaczony jest dla podatników podatku od gier urządzających grę bingo fantowe i loterię fantową.

POG-P (2)

POG-P (2) - Deklaracja dla podatku od gier. Formularz przeznaczony jest dla płatników podatku od gier urządzających turniej gry pokera.

GHD-1 (1)

GHD-1 (1) - Informacja o dopłatach w grach liczbowych, loteriach pieniężnych i grze telebingo.

POG-3A (3)

POG-3A (3) - Deklaracja dla podatku od gier.Formularz przeznaczony jest dla podatników podatku od gier prowadzących kasyna gry, salony gier na automatach oraz urządzających loterie pieniężne, zakłady wzajemne, a także podatników podatku od gier prowadzących gdy telebingo i wideoloterie.

POG-3C (3)

POG-3C (3) - Deklaracja dla podatku od gier.Formularz przeznaczony jest dla podatników podatku od gier urządzających gry liczbowe.

POG-3D (3)

POG-3D (3) - Deklaracja dla podatku od gier. Formularz przeznaczony jest dla podatników podatku od gier urządzających grę bingo fantowe i loterię fantową.

POG-4 (2)

POG-4 (2) - Deklaracja dla podatku od gier. Formularz przeznaczony jest dla podatników podatku od gier: prowadzących kasyna gry, salony gier na automatach oraz urządzających loterie pieniężne, zakłady wzajemne, a także podatników podatku od gier prowadzących gry telebingo i wideoloterie, urządzających gry liczbowe, urządzających grę bingo fantowe i loterię fantową, urządzających gry na automatach o niskich wygranych i opłacających podatek od gier w formie zryczałtowanej.  

Eksperci Czekają na Twoje Pytania

Odpowiedź uzyskasz do 48 godzin!

Chcę zadać pytanie teraz!

wiper-pixel