Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu FK wskazane przez ankietowanych:

47%
Najbardziej docenia aktualność treści
25%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
69%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
74%
Klientów to Abasadorowie i Promotorzy Portalu FK - są zadowoleni lub bardzo zadowoleni z portalu
44%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Nie spoczywamy na laurach!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu FK. Jednocześnie zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Jeśli masz uwagi, propozycje tematów do omówienia lub pomysły na nowe funkcjonalności, napisz do nas na adres: [email protected]

Redakcja Portalu FK

Czy praca na stanowisku montera instalacji sanitarnej jest pracą w szczególnych warunkach?

Autor: Bartosz Miszewski

Dodano: 11 sierpnia 2009
Pytanie:  Czy praca na stanowisku: monter instalacji sanitarnej, operator koparki, ładowarki, to praca w warunkach szczególnie uciążliwych? Jeśli tak to na podstawie, jakich przepisów?
Odpowiedź: 

Praca na stanowisku operatora koparki lub ładowarki, w zależności od okoliczności, może stanowić pracę w szczególnych warunkach. Natomiast, co do zasady za taką pracę nie może być uznana praca na stanowisku montera instalacji sanitarnej.

Pracą w szczególnych warunkach, której wykonywanie uprawnia do niższego wieku emerytalnego jest praca maszynistów ciężkich maszyn budowlanych lub drogowych. Z powyższego wynika, ze praca na stanowisku operatora koparki lub ładowarki, jeżeli maszyny te można zakwalifikować, jako ciężkie maszyny budowlane, jest pracą w szczególnych warunkach.

Natomiast praca na stanowisku montera instalacji sanitarnej nie została wymieniona w wykazach prac w szczególnych warunkach. Tak, więc co do zasady praca na tym stanowisku nie jest pracą w warunkach szczególnych, chyba, że polegałaby ona na wykonywaniu robót wodnokanalizacyjnych lub budowie rurociągów w głębokich wykopach.

Należy również pamiętać o tym, że, aby można było daną pracę zakwalifikować, jako pracę w szczególnych warunkach musi być ona wykonywana stale i w pełnym wymiarze czasu pracy obowiązującym na danym stanowisku pracy.

Tekst opublikowany: 

11 sierpnia 2009 r.

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Najnowsze porady

© PortalFK.pl
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies.

Przetestuj Portal FK przez 24 godziny za DARMO - otrzymasz dostęp do wszystkich treści Przetestuj Portal FK »

x
wiper-pixel