Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu FK wskazane przez ankietowanych:

47%
Najbardziej docenia aktualność treści
25%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
69%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
74%
Klientów to Abasadorowie i Promotorzy Portalu FK - są zadowoleni lub bardzo zadowoleni z portalu
44%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Nie spoczywamy na laurach!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu FK. Jednocześnie zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Jeśli masz uwagi, propozycje tematów do omówienia lub pomysły na nowe funkcjonalności, napisz do nas na adres: [email protected]

Redakcja Portalu FK

Podwójnie zaksięgowana faktura korygująca przy rozliczeniu towarów

Katarzyna Trzpioła

Autor: Katarzyna Trzpioła

Dodano: 3 stycznia 2011
Pytanie:  W grudniu 2009 r. przy uzgadnianiu konta 330 Zapas części wyszła różnica wynikająca z podwójnie zaksięgowanej faktury korygującej, która została zaksięgowana na koncie 340 Odchylenia od cen ewidencyjnych towarów. Czy w grudniu 2010 r., aby nie przenosić salda na 2011 r. można tą kwotę wyksięgować z konta 340 w koszty niestanowiące kosztów uzyskania przychodu? Jakie powinno być księgowanie podwójnie zaksięgowanej faktury korygującej na magazynie?
Odpowiedź: 

Poniżej przedstawiam wskazówki, jak należy dokonać księgowania różnicy wynikającej z podwójnie zaksięgowanej faktury korygującej.

Jeśli w 2009 r. zaksięgowana została niepotrzebnie na kontach magazynowych faktura korygująca to zniekształciła ona także rozrachunki. Najprościej sprawdzić, którego kontrahenta ta faktura dotyczyła (najprawdopodobniej jest na koncie tego kontrahenta nieprawidłowość) i wystornować tę fakturę w korespondencji z kontem kontrahenta. Jeśli saldo kontrahenta było przenoszone kwotą a nie dokumentami, warto spojrzeć na zapisy 2009 r.


Jeśli jednak konto kontrahenta jest uzgodnione, to rzeczywiście, aby nie przenosić błędu na kolejne lata należy odnieść wartość tego dokumentu w Pozostałe koszty operacyjne NKUP.

Tekst opublikowany: 

3 stycznia 2011 r.

Katarzyna Trzpioła

Autor: Katarzyna Trzpioła

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, praktyk, wieloletni szkoleniowiec i dydaktyk, autorka wielu publikacji z zakresu rachunkowości finansowej podatkowej, MSSF i rachunkowości zarządczej. Współpracuje z następującymi redakcjami: Portal FK, Rachunkowości i Podatki dla praktyków, Nowe Standardy Sprawozdawczości.
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Najnowsze porady

© PortalFK.pl
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies.

Przetestuj Portal FK przez 24 godziny za DARMO - otrzymasz dostęp do wszystkich treści Przetestuj Portal FK »

x
wiper-pixel