Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu FK wskazane przez ankietowanych:

47%
Najbardziej docenia aktualność treści
25%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
69%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
74%
Klientów to Abasadorowie i Promotorzy Portalu FK - są zadowoleni lub bardzo zadowoleni z portalu
44%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Nie spoczywamy na laurach!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu FK. Jednocześnie zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Jeśli masz uwagi, propozycje tematów do omówienia lub pomysły na nowe funkcjonalności, napisz do nas na adres: [email protected]

Redakcja Portalu FK

Finał i konferencja Księgowi Przyszłości

Dodano: 15 maja 2018
spotkanie 5 pracowników z danymi

Trwa trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu Księgowi Przyszłości. Jego finał będzie okazją do dyskusji na temat przyszłości branży, cyfryzacji oraz roli księgowych i kadrowych w rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Konferencja „Księgowi Przyszłości” odbędzie się 14 czerwca w budynku Polskiego Komitetu Olimpijskiego w  Warszawie.

Ogólnopolski konkurs

Księgowi Przyszłości to projekt, którego celem jest promocja zawodu księgowego oraz wspieranie rozwoju branży. W ramach projektu zrealizowano liczne inicjatywy takie jak debaty, spotkania edukacyjne czy ogólnopolski konkursu dla księgowych. W tym roku organizowana jest właśnie trzecia edycja tego uznanego w środowisku konkursu. Do udziału w niej zapisało się ponad 1600 księgowych, studentów, uczniów oraz specjalistów ds. kadr i płac. Po trzech testach online wyłonione zostało grona półfinalistów konkursu, które zmierzy się z zadaną pracą konkursową. Najlepsze 12 drużyn (po 3 z każdej kategorii) spotkają się 14 czerwca, w czasie finału konkursu,.

Konferencja w Warszawie

Równolegle do finału konkursu trwać będzie konferencja „Księgowi Przyszłości. W erze zmian”. Konferencja podzielona zostanie na trzy bloki. W pierwszym odbędą się wykłady poświęcone najważniejszym z punktu widzenia księgowych – kadrowych oraz przedsiębiorców zmian, wynikających tak ze zmian w przepisach, jak i trendów społecznych. Wśród wykładów znajdą się między innymi wystąpienia na temat roli cyfryzacji w branży czy wejściu w życie rozporządzania o ochronie danych osobowych. 

Punktem centralnym konferencji będzie debata ekspertów „W erze zmian” poświęcona całościowo zmianom w obszarach kadrowo – płacowych i ich wpływowi na przedsiębiorczość w Polsce, jak i dyskusja na temat roli księgowego i kadrowego w zmieniających się realiach. Rozmowę poprowadzi red. Maciej Głogowski, a jej uczestnikami będą przedstawiciele środowisk księgowych, kadrowych, przedsiębiorców oraz technologii.    

W konferencji mogą brać udział zaproszenie goście. Dodatkowo organizatorzy udostępnili pulę miejsc wolnych, dostępnych po dokonaniu rejestracji poprzez formularz na stronie ksiegowiprzyszlosci.pl.

Organizatorami konkursu oraz konferencji są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, najstarsza organizacja w Polsce skupiająca ekspertów z branży oraz spółka Soneta, producent oprogramowania enova365 do księgowości, kadr płac i zarządzania. Patronat nad wydarzeniem objęły Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Business Centre Club. Patronami medialnymi są magazyny Rachunkowość, Świat Księgowych, Controling i Rachunkowość Zarządcza, Finanse i Controlling oraz portale Infor, Inforlex, Kariera w Finansach, Portal Kadrowy, HRPolska oraz Portal Finanse i Księgowość.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres [email protected] lub pod numerem telefonu 12 349 28 80.

Słowa kluczowe:
księgowośćksięgowy
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Najnowsze porady

© PortalFK.pl
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies.

Przetestuj Portal FK przez 24 godziny za DARMO - otrzymasz dostęp do wszystkich treści Przetestuj Portal FK »

x
wiper-pixel