Badanie Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń naszych klientów

Chwalimy się! Większość naszych klientów to Ambasadorzy Portalu Oświatowego

Przedstawiamy wyniki Badania Satysfakcji, Rekomendacji i Poleceń klientów Wiedzy i Praktyki oraz Portalu Oświatowego, przeprowadzonego przez firmę Marketing Relacji.

Badanie SRP© zostało przeprowadzone w kwietniu i maju 2018 r. przez Marketing Relacji Sp. z o.o. wśród Klientów czterech portali internetowych Wiedzy i Praktyki: www.portalfk.pl, www.portalkadrowy.pl, www.portalbhp.pl oraz www.portaloswiatowy.pl.

Ankieterzy zapytali losowo dobranych 1000 Klientów Wiedzy i Praktyki, na ile są zadowoleni z portalu, co według nich jest jego największą zaletą i czy jest coś, co należałoby poprawić. Klientów, którzy ocenili dany portal w skali od 4 do 6, zapytaliśmy także, czy byliby skłonni polecić go swojemu znajomemu.

Wskaźnik satysfakcji Klientów WIP

wyniósł aż +56. Jest to wyjątkowo wysoki wynik w stosunku do średniej statystycznej wynoszącej -27.

Kluczowe zalety Portalu FK wskazane przez ankietowanych:

47%
Najbardziej docenia aktualność treści
25%
Najbardziej docenia merytoryczność treści
16%
Najbardziej docenia możliwość indywidulanej konsultacji z ekspertem
69%
Klientów nie wskazuje jakichkolwiek obszarów do poprawy
74%
Klientów to Abasadorowie i Promotorzy Portalu FK - są zadowoleni lub bardzo zadowoleni z portalu
44%
Klientów potwierdziło, że byliby skłonni do polecenia swoim znajomym portalu

Inne wskazywane zalety to:

  • Szkolenia i konferencje online
  • Obsługa klienta
  • Wzory dokumentów

Nie spoczywamy na laurach!

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną ocenę Portalu FK. Jednocześnie zależy nam na dalszym rozwoju i na udoskonaleniu obszarów, które – według naszych Klientów – wymagają jeszcze poprawy. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Jeśli masz uwagi, propozycje tematów do omówienia lub pomysły na nowe funkcjonalności, napisz do nas na adres: [email protected]

Redakcja Portalu FK

Czy zeznanie CIT-8 musi być zgodne z bilansem?

Marian Szałucki

Autor: Marian Szałucki

Dodano: 31 maja 2010
Pytanie:  W związku z badaniem ksiąg rachunkowych oraz sprawozdania przez biegłego spółka akcyjna musiała wystawić fakturę korygująca dotyczącą sprzedaży z 2009 r. Czy zeznanie CIT-8 musi być zgodne z bilansem oraz czy korekta faktury może być ujęta w tym zeznaniu?
Odpowiedź: 

Korekta faktury VAT co do kwoty netto powinna być uwzględniona także w zeznaniu podatkowym CIT-8 w taki sposób, aby było ono zgodne z bilansem oraz ze sprawozdaniem finansowym.

Jeśli pierwotna faktura VAT była błędna, to tym samym błędnie została określona w niej kwota przychodu należnego, za który uznaje się kwoty netto wynikające z faktur VAT.

Jeśli przychód należny jako element konstrukcyjny ma wpływ na określenie kwoty dochodu za dany rok, tym samym korekta tego przychodu - niezależnie od tego, czy prowadziła ona do jego zwiększenia lub zmniejszenia - powinna być, co do zasady, uwzględniana zarówno w bilansie, jak i w sporządzonym na jego podstawie sprawozdaniu finansowym za dany rok podatkowy.


Zeznanie podatkowe CIT-8 sporządza się w oparciu o księgi rachunkowe, które powinny być prowadzone w sposób zgodny z przepisami uor oraz przepisami innych ustaw mających wpływ na wynik, czyli w sposób pozwalający na określenie dochodu do opodatkowania w należytej wysokości.

Tekst opublikowany: 

5 maja 2010 r.

Marian Szałucki

Autor: Marian Szałucki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, doradca podatkowy od 1997 r. Usługowo prawem podatkowym zajmuje się od 1992 r., prowadząc od tego roku biuro rachunkowe, w którym aktualnie obsługiwanych jest kilkadziesiąt firm. Kancelaria doradcy podatkowego prowadzona jest od początku obowiązywania ustawy o doradztwie podatkowym, czyli od roku 1997. W latach 2000 - 2004 wykładowca na kursach prowadzonych przez Gdańską Akademię Kształcenia Zawodowego.
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Najnowsze porady

© PortalFK.pl
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies.

Przetestuj Portal FK przez 24 godziny za DARMO - otrzymasz dostęp do wszystkich treści Przetestuj Portal FK »

x
wiper-pixel