Myślisz, że kwestie księgowe masz w małym palcu? Sprawdź swoją wiedzę i wygraj iPhone X!

Dodano: 20 maja 2019
konkurs księgowych

16 maja wystartował pierwszy szczeciński Accounting Challenge – konkurs,  którego uczestnicy mogą zmierzyć się z internetowym testem sprawdzającym ich wiedzę z obszaru księgowości.

Szczecin to miasto pełne atrakcji, idealne nie tylko do mieszkania, ale również do pracy. Przynajmniej tego zdania są organizatorzy konkursu, którzy przy okazji zachęcenia księgowych do sprawdzenia swojej wiedzy, chcą również promować  pracę w Szczecinie.

- Zależało nam, żeby połączyć zamiłowanie do księgowości z pokazaniem Szczecina jako miejsca, w którym łatwo znaleźć atrakcyjną pracę, a dzięki licznym atrakcjom, po godzinach można ciekawie spędzić czas – mówi Aneta Oreńczak, HR Team Leader z firmy METRO Services, która jest organizatorem konkursu.

Konkurs składa się z 20 pytań jednokrotnego wyboru oraz jednego pytania otwartego. Całość ma na celu zbadanie wiedzy księgowej z różnych jej obszarów. W teście znajdujemy liczne nawiązania do Szczecina, zarówno wizualne, jak i w treści zadań.

- Dodatkowo chcieliśmy nieco zaktywizować środowisko księgowych, które w naszym mieście jest duże. Szczecin może być dumny z takiej ilości ekspertów księgowości, którzy w nim pracują– dodaje Aneta Oreńczak.

Chcesz wziąć udział w konkursie i sprawdzić swoją wiedzę? Wejdź na www.accountingchallenge.pl i daj sobie szansę na jednego z 3 iPhone X!

Konkurs trwa do 18 czerwca 2019 roku. Zwycięzców poznamy w poniedziałek 24 czerwca.

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz
wiper-pixel