Szkolenia w Twoim domu: Koronawirus – księgowość w nowej rzeczywistości, uprawnienia pracowników i obowiązki pracodawców

Dodano: 25 marca 2020
Koronawirus – księgowość w nowej rzeczywistości, uprawnienia pracowników i obowiązki pracodawców

Nowa i trudna dla wszystkich sytuacja spowodowała konieczność uchwalenia nowych przepisów oraz interpretacji wielu dotychczas obowiązujących. To budzi lęk, wiele wątpliwości i stawia pod znakiem zapytania dalsze funkcjonowanie przedsiębiorstw - nie tylko małych firm, ale również korporacji. Nasi eksperci dołożyli wszelkich starań, aby w możliwie przystępny sposób wytłumaczyć jak interpretować te przepisy, jak od strony prawnej zorganizować funkcjonowanie firmy oraz jak poradzić sobie w tej niecodziennej sytuacji.

1 szkolenie, 2 wykłady, 2 ekspertów i aż 25 zagadnień! Sytuacja wymaga kompleksowego omówienia wielu przepisów prawnych. Dlatego w ramach jednego szkolenia otrzymujesz aż dwa wykłady prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin i dwie prezentacje.

Nie wychodź z domu! – te słowa słyszysz w domu, w telewizji, od rodziny czy znajomych, z którymi rozmawiasz przez telefon. I słusznie! Nie oznacza to jednak, że nie możesz pracować, ani się doszkalać. Dajemy Ci gotowe szkolenie internetowe. Uczysz się w dowolnym czasie i miejscu

Nie potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania ani narzędzi. Dodatkowo otrzymujesz indywidualne wsparcie naszych ekspertów!             

  1. Obejrzyj wideoszkolenie
  2. Odbierz teczkę szkoleniową z materiałami dydaktycznymi
  3. Zadaj własne pytanie ekspertowi
  4. Sprawdź swoją wiedzę
  5. Odbierz certyfikat ukończenia szkolenia

 

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Najnowsze porady

wiper-pixel